Вийшов перший Всесвітній звіт Глобального індексу стигми та дискримінації щодо людей, які живуть з ВІЛ

Про це у соцмережах сповіщує «100% життя» – Мережа ЛЖВ.

Глобальний індекс стигми та дискримінації щодо людей, які живуть з ВІЛ є стандартизованим інструментом для збору доказів того, як стигма та дискримінація впливають на життя людей, які живуть з ВІЛ, і заснований на принципі більшого залучення людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Всесвітній звіт базується на основі даних з 25 країн — включаючи Україну — які провели дослідження Глобального індексу стигми та дискримінації щодо людей, які живуть з ВІЛ, між 2020 і 2023 роками.

Дані, зібрані за допомогою Індексу стигми, дозволяють чітко уявити картину стигми та дискримінації. Він також надає докази для адвокації з метою формування змін у політиці та програмах по зниженню стигми та дискримінації, пов’язаних з ВІЛ.

Звіт містить ключові висновки, зокрема:
❎ Стігма та дискримінація щодо людей, які живуть з ВІЛ, залишаються серйозною проблемою в усьому світі.
❎ Стігма та дискримінація можуть мати серйозні наслідки для здоров’я, психічного здоров’я та добробуту людей, які живуть з ВІЛ.
❎ Потрібні рішучі дії з боку урядів, організацій громадянського суспільства та міжнародних організацій, щоб покласти край стигмі та дискримінації щодо людей, які живуть з ВІЛ.

Ми закликаємо всіх прочитати цей важливий звіт 👉 https://t.co/jnZKdGlhus і взяти на себе зобов’язання покласти край стигмі та дискримінації щодо людей, які живуть з ВІЛ!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією