Війна та цивільні партнерства. Становище ЛГБТК в Україні у 2023 році

У публікації від Правозахисного ЛГБТ Центру “Наш світ” представлено інформацію, що відображає соціальне, правове та політичне становище ЛГБТК людей в Україні у 2023 році. Наведено дані та здійснено аналіз ситуації з питань, пов’язаних з правами та інтересами ЛГБТК, у законодавстві, суспільно-політичному житті, громадській думці, надано приклади випадків дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації або ґендерної ідентичності та інше.

Укладачі: Андрій Кравчук, Олександр Зінченков, Олег Лященко
Керівник проектів Центру «Наш світ»: Андрій Маймулахін

Цей звіт підготовлено за підсумками моніторингової та правозахисної роботи Правозахисного ЛГБТ Центру «Наш світ». Автори висловлюють щиру подяку ЛГБТК організаціям та окремим активістам, а також всім учасникам електронних розсилок і Фейсбук-груп, які збирають і обмінюються актуальною інформацією про різні аспекти становища ЛГБТК в Україні.

Неможливо відобразити PDF файл. Завантажте його

Скачати звіт з сайту Центру «Наш світ».

Публікацію підготовлено за підтримки Outright International. Також дякуємо за підтримку нашої роботи Freedom House, Tides Foundation, Crown Agents, LSVD та індивідуальних пожертвувачів. Точка зору, відображена у цьому звіті, належить Центру «Наш світ» і не може вважатися офіційною точкою зору донорів організації.

Фото на обкладинці: відкриті ЛГБТК у лавах ЗСУ і Нацгвардії, Фейсбук-сторінка ГО «Українські ЛГБТ+ військові за рівні права»». Всі фото у цій публікації взяті з відкритих джерел.

Правозахисний ЛГБТ Центр «Наш світ»
Поштова адреса: а/с 173, м. Київ, 02100
E-mail: nashsvit@gay.org.ua
Вебсайт: www.gay.org.ua
Facebook: www.facebook.com/nashsvitcenter
Instagram: www.instagram.com/nashsvitcenter

© Центр «Наш світ», Київ, 2024

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією