В Американському домі у Києві відкрилась фотовиставка «ЛҐБТКІ+ на захисті України»

Виставка зображує портрети українських ЛҐБТКІ+ героїв та героїнь війни: волонтерів та волонтерок, військовослужбовців та військовослужбовиць.
Фотографії, створені кримським фотографом Алімом Якубовим, супроводжуються особистими історіями, зібраними науковицею та активісткою Дафною Рачок.

Про це у соцмережах сповіщує Точка опори ЮА.

Виставка оформлена як розмова з ЛҐБТКІ+, які після жорстокого вторгнення Росії в Україну 24 лютого стали захисниками та захисницями своєї країни. Всі вони ризикують життям, виборюючи демократію та незалежність України, та протистоять російській окупації.

Ідея виставки — показати єдність та відвагу українського народу, невідʼємною частиною якого є ЛҐБТКІ+, а також підкреслити стійкість українських ЛҐБТКІ+ військових та волонтерів, їхню любов до своєї Батьківщини.

Дехто говорить, що вони «не на часі». Хтось стверджує, що їх не існує. Є й ті, які воліють їх не помічати. Та саме зараз ці люди захищають нашу країну нарівні з іншими — пліч-о-пліч з побратимами і посестрами, щодня ризикуючи здоровʼям та життям, отримують поранення, гинуть. Однак вони досі не мають левової частки тих прав, які є у їхніх колег по зброї. Цією виставкою ми ще раз хочемо привернути увагу до необхідності запровадити в Україні інститут реєстрованих партнерств та нагадати Верховна Рада України розглянути законопроєкт №9103.

Виставка доступна для перегляду в Американському домі в Києві щовівторка з 15:00 до 20:00 до кінця липня.

Відвідування безкоштовне за попередньої реєстрації: https://bit.ly/3XpL2b6.

Реєстраційна форма буде оновлюватися щотижня.

Виставка організована Точка опори ЮА та America House Kyiv America House Kyiv за підтримки ГО «Українські ЛГБТ військові за рівні права» Військові ЛГБТ+, «Батьківська ініціатива “ТЕРГО”»TERGO та QUA – LGBTQ Ukrainians in America.

Важливо: будь ласка, ознайомтеся з правилами входу в Американський дім у Києві перед відвідуванням. Не забудьте взяти паспорт або водійське посвідчення для входу. Деталі тут: https://www.americahousekyiv.org/admission

Фото: Герман Крігер

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар