Три роки тому відбулась онлайн премʼєра фільма “Будьмо, гей! Діалоги про гідність”

Про це на своїй сторінці у Facebook розповідає автор та режисер стрічки, Євген Лєсной.

Три роки тому, 27 травня 2021 року в ютюбі відбулася онлайн премʼєра мого фільма “Будьмо, гей! Діалоги про гідність”. Одночасно проходив прес-показ стрічки в “Діалог хаб”

Зібралися герої фільму, друзі, невеличка кількість журналістів. А ще на вулиці зібралися агресивно налаштовані молодки з радикальними гаслами.

Далі, поки люди дивилися фільм онлайн, у вікно закладу була кинута димова шашка, та було розбизкано багато перцового газу.

Радікальна молодь розбіглася. Прес показ призупинився. На наступний день дехто з медіа написав про спробу зірвати показ. Що, доречі, додало глядачів фільму в ютюбі.

Надалі стрічка мала успіх на міжнародному кінофестивалі “Харьків мед док” (приз глядацький симпатій), фестивалі Прайд, та Нью-Йорксокому фестивалі авторського документального кіно.

Втім, на національному телебаченні фільм показали лише на каналі “Культура” ( Суспільне)

Пройшло три роки, актуальність стрічки залишається такою ж гострою.

Попри те що держава декларує рівні права всіх громадян, закон про цивільні шлюби #9103 та закон проти дискримінацію #5488 навіть не всі кабінети пройшли.

На національних телеканалах – в Марафоні намагаються уникати цієї теми – бо ж не рейтінгово.

Доречі, поліція так й нікого не знайшла з тих хто чинив напад на “Діалог хаб” під час показу фільма. – це до бажання держави виконувати задеклароване.

Українська версія фільму:

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар