Що таке Програма психосоціального супроводу від ВГО «Гей-альянс Україна»?

Це допомога ЛГБТК+, які постраждали внаслідок війни та/або знаходяться в складних життєвих обставинах.

Якщо говорити простими словами, то психосоціальний супровід (ПСС) — це допомога людині у подоланні кризової ситуації чи її наслідків. Важливо розуміти, що наша головна задача — допомогти людям, навчити, направити та підтримати на цьому шляху.

В рамках цієї Програми ми можемо надавати наступну допомогу:

✅ консультації спеціаліст_ок з психосоціального супроводу – можемо допомогти у пошуку актуальної інформації, підібрати необхідні установи, перенаправити на спеціалізовані сервіси, знайти освітні курси тощо;
✅ юридичні консультації – кваліфікована допомога у розв’язанні юридично-правових питань, складані “дорожних карт”, написанні заяв, скарг тощо;
✅ психологічні консультації – безоплатні професійні психологічні консультації в онлайн-форматі;
✅ інформаційну підтримку – підкажемо, куди краще звернутись з вашим питанням, допоможемо у комунікації з партнерськими організаціями, надамо контакти місцевих установ тощо.
✅натуральну допомогу тощо.

Кожне звернення — унікальне, тому ми намагаємось надати саме ту допомогу, що якомога ефективніше зможе підтримати людину, яка опинилась в скруті.

Наша мета — щоб кожна людина, яка звернулась до нас, розв’язала свої проблеми, через які вона не може повністю закривати власні базові потреби.
Звісно, передбачити все неможливо, проте наші спеціаліст_ки готові до викликів сьогодення. Тож якщо ви потребуєте допомоги — заповнюйте заявку на участь в Програмі https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUXhxxL9kOrIE2NAy6vz5E66AE9TbZezqOS7yFOxa8vBMgng/viewform.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар