Регіональна координаторка ГО “Когорта” увійшла до складу Миколаївської обласної координаційної ради з питань туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Про це у соцмережах сповіщує ГО Когорта.

Регіональна координаторка ГО “Когорта”, представниця транс*спільноти у Миколаєві, Владислава Біла, увійшла до складу Миколаївської обласної координаційної ради з питань туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу!

За результатами голосування, 17 учасників підтримали включення Владислави до складу ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Це дуже важливий крок у сфері медичної адвокації, що допоможе налагодити зв’язки та підвищити підтримку для транс*спільноти.

“Мій обов’язок – створити сприятливе транс-інклюзивне, вільне від дискримінації, середовище в лікувальних закладах. А це означає, що моє завдання представити транс*спільноту як широке розмаїття адекватних людей, соціалізованих і добропорядних громадян, гідних бути нормально прийнятими, до якої б сфери медицини вони не зверталися,” – зазначила Владислава.

Наразі в обласних координаційних радах Одеси, Львова та Миколаєва є представники транс*спільноти, що свідчить про значні досягнення нашої адвокаційної діяльності. Згідно з наказом МОЗ від 15.09.2023 № 1632 “Про затвердження Переліку ключових груп щодо інфікування ВІЛ та критеріїв їх визначення”, трансгендерні люди включені як 7 ключова категорія. Це означає, що тепер ми вибороли право на видимість та можемо відкрито виступати, говорити про власні потреби.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар