Продюсер “Голосу країни” Завадюк розповів, як його життя змінив камінг-аут

Під час повномасштабної війни Володимир Завадюк зрозумів, що своє життя потрібно жити тут і зараз, не озираючись на страх осуду.

У квітні продюсер популярних українських шоу “Голос країни” і “Танці з зірками” Володимир Завадюк здійснив камінг-аут, як гей. Успішний шоураннер вже розповів, хто його обранець, з яким зараз виховує пса і кішку.

Днями Завадюк відзначав День народження. У зв’язку з цим він вирішив підвести підсумки минулого року і оцінити внутрішні метаморфози, які з ним відбулися. Цим він поділився на своїй сторінці в Instagram.

Особливу увагу він приділив своєму “виходу з шафи”, так як, на його думку, саме це рішення зробило його тією людиною, якою він завжди хотів бути, але боявся. Крім того Завадюк поділився натхненними планами на майбутні проєкти.

“Я став щиріше, відкритіше. Став чути та поважати думку інших. Мені абсолютно ок зізнаватися в тому, що я змінююсь. І що раніше я часто був неправий. Раніше я був набагато складніше, жорсткіше, безкомпромісніше і я це часто чую. Але я бачу свої трансформації завдяки різним унікальним людям на моєму шляху. Бачу їх у відображенні в інших людях також. Цього року я відкрито поділився з вами тим, що я гей.Тепер я щиро можу казати про свою кохану людину. Про мого бойфренда. Про ЛГБТ спільноту. Відчуваю себе і маю той вигляд, який мені подобається. Я нарешті я.І тепер я абсолютно відкрито говорю про все, що відбувається на душі. І це відкриває двері і серця. Саме це, а не холод та гострота в погляді, як я раніше думав. Цього року я зрозумів те, чого я насправді хочу.Багато вчитися, розвиватися, створювати те, від чого частіше б’ється серце, заради чого готовий не спати ночами. Заради проєктів, які мають місію і можуть змінювати життя інших. Улюблені та абсолютно нові проєкти, в які щодня вкладаю душу попри страх, тривоги, обстріли. В нові ідеї, бо дуже хочеться створювати свої великі проєкти, а не тільки за франшизою. І ми, українці, здатні на це. Я вірю. А також, наприклад, в своє кафе, просякнуте любов’ю до Києва. Який дав мені все!” – розповідає продюсер.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zavadiuk Volodymyr (@zavaduk)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією