ПрайдХаб ненадовго привідкрив свої двері у Харкові. Повне відкриття вже незабаром

17 травня, у день протидії гомо-/бі-/трансфобії відбулося передвідкриття ресурсного центру для жінок, ЛГБТК+ та дружніх людей у Харкові.

Про це у соцмережах сповіщує Харківське жіноче обʼєднання Сфера.

На подію завітали наші почесні подруги та партнери з громадських організацій, поліції, прокуратури, благодійних фондів та дружніх бізнесів, а також наші нові сусіди. Серед перших відвідувачів та відвідувачок також були військові, правозахисники та харківські волонтерки. А ще до нас з самого Осло приїхали наші друзі Stein Runar Østigaard та Lars Arnesen, які є співорганізаторами Oslo Pride

Ми дуже вдячні всім хто в такий не простий для Харкова час завітали до нас на передвідкриття.

На заході розповіли про плани на майбутнє, показали концепт-дизайни приміщення, презентували нашу із Rizni.Rivni кампанію на підтримку Військові ЛГБТ+ . А також показали виставку “Рідні” від КиївПрайду KyivPride, ХарківПрайду та Різні.Рівні.

А нашим партнерам Outright International MADRE, European Pride Organisers Association ActionAid, Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund, U.S. Embassy Kyiv Ukraine ,ILGA-Europe, Urgent Action Fund for Feminist Activism, We Support LGBTQ Ukraine Fund, БФ Разом для України, Deutsche Botschaft Kiew ми вдячні за місце, куди ми тепер можемо запрошувати нашу спільноту. Саме завдяки їм ми змогли придбати та відремонтувати приміщення для ПрайдХабу.
Наразі ми продовжуємо ремонт та облаштування ПрайдХабу, тому повністю відкриємо наші двері для всіх вже влітку.

На звʼязку і до зустрічі вже зовсім скоро!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар