Перша людина успішно закінчила курс підвищення кваліфікації від Alliance.Global за підтримки ЮНЕЙДС Україна

За підтримки ЮНЕЙДС, ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” запустила програму підтримки ЛГБТІК+ спільноти, яка містить в собі освітні курси з різних сфер.

Одним з таких курсів є “таргетована реклама в соцмережах”, який дозволяє навчитися ефективно просувати свої послуги, продукти або ідеї в інтернеті.

Ми поспілкувалися з першим студентом нашої програми, Павлом, який розповів нам про свої мотиви, очікування та результати навчання. Павло – рекрутер, який підбирає персонал для різних сфер. Він також захоплюється моделінгом та мріє відкрити свою пекарню разом з другом.

ЧОМУ ВИ ОБРАЛИ КУРС «ТАРГЕТОВАНА РЕКЛАМА В СОЦМЕРЕЖАХ»?

ПАВЛО: Курс по таргетингу обрав тому, що давно хотів цим займатися, правильно налаштовувати рекламу в соцмережах, оскільки займаю рекрутингом в різних сферах. Я вважаю, що це дуже корисна навичка для будь-якого бізнесу, особливо в сучасному світі, де все більше людей користуються інтернетом.

ЯКІ БУЛИ ВАШІ ОЧІКУВАННЯ ВІД КУРСУ?

ПАВЛО: Я сподівався, що курс буде цікавим, практичним та зрозумілим. Я хотів навчитися, як аналізувати свою цільову аудиторію, як створювати грамотні концепції просування, як вибирати оптимальні налаштування та бюджет для своїх рекламних кампаній, як вимірювати їх ефективність та оптимізувати їх.

ЯК ВИ ОЦІНЮЄТЕ ЯКІСТЬ ТА КОРИСТЬ ОБРАНОГО ВАМИ КУРСУ?

ПАВЛО: Я дуже задоволений курсом, він відповідає всім моїм очікуванням. Викладач, якого я обрав, дуже професійний, компетентний та доброзичливий. Він пояснює все детально, прикладно та доступно. Втім, мені ще багато чому треба навчитися, та я наполегливо це роблю.

ЯКІ НАЙВАЖЛИВІШІ ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ ВИ ОТРИМАЛИ ВІД КУРСУ?

ПАВЛО: Я отримав багато корисних знань та навичок, та найважливішими для мене є:

  • Розуміння принципів та механізмів таргетованої реклами в соцмережах, її переваг та недоліків, можливостей та обмежень.
  • Вміння визначати свою цільову аудиторію, її потреби, інтереси, проблеми, мотивацію, поведінку, джерела інформації тощо.
  • Вміння створювати ефективні концепції просування, які враховують цілі, бюджет, канали, формати, контент, дизайн, заголовки, текст, виклики до дії тощо.
  • Вміння налаштовувати рекламні кампанії в соцмережах, вибираючи оптимальні параметри для досягнення максимального охоплення, залучення, конверсії та повернення інвестицій.
  • Вміння аналізувати результати рекламних кампаній, використовуючи різні інструменти та метрики, та оптимізувати їх за необхідності.

ЯК ВИ ПЛАНУЄТЕ ЇХ ЗАСТОСОВУВАТИ У СВОЇЙ РОБОТІ АБО ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ?

ПАВЛО: Я хочу просувати свої послуги рекрутера, а також своє хобі моделінгу, в соцмережах, залучаючи більше клієнтів та партнерів. Ми з другом розробили ексклюзивний рецепт випічки різних видів, зокрема домашнього хліба.

ЯК ВИ ОЦІНЮЄТЕ ПІДТРИМКУ ТА СПІВПРАЦЮ З ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” ТА UNAIDS?

ПАВЛО: Я дуже вдячний ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” та UNAIDS за можливість пройти цей курс безоплатно, а також за іншу допомогу, яку я отримував раніше. Зокрема, це продуктові сертифікати.

ЩО Б ВИ ПОРАДИЛИ ІНШИМ ЛЮДЯМ З ЧИСЛА ЛГБТІК+, ЯКІ ТАКОЖ ШУКАЮТЬ ДОПОМОГУ?

ПАВЛО: Раджу звертатися сюди, адже на власному досвіді знаю, що тут тобі дійсно хочуть допомогти.

ЯКІ У ВАС ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ?

ПАВЛО: Пройти курс до кінця, та одразу почати працювати в цій сфері. Однак, ми з другом маємо мрію – відкрити власну пекарню, де б ми могли робити випічку за власним, ексклюзивним рецептом. Ми шукаємо гранти, які б могли допомогти нам відкрити таке підприємництво.

ЧИ ХОТІЛИ Б ВИ ПРОДОВЖИТИ СВОЄ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТОК? ЯКЩО ТАК, РОЗКАЖІТЬ ПРО ЦЕ ДЕТАЛЬНІШЕ.

ПАВЛО: Я б хотів також завершити курси по копірайтингу, навчитися грамотно писати тексти, адже в моїй сфері це надважливо.

 

Павло – один з багатьох студентів, які зараз залучені в ці курси.

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»: Зі старту програми ми в ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» отримали велику кількість заявок від ЛГБТІК+ людей. Сфері інтересів в усіх різні, часто – полярні. Ми дуже хочемо задовольнити інтерес кожного та кожної, тож майже щодня знаходимо нових партнерів, які готові навчати вас. Якщо ви відчуваєте, що готові змінити своє життя, навчитися новому та знайти роботу в новій для себе сфері – заповнюйте форму за ПОСИЛАННЯМ.

ВАЖЛИВО: ми отримуємо велику кількість заявок на курси та часто не можемо оперативно відповісти на кожну. Уважно заповнюйте форму та очікуйте на відповідь від нас.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією