“Опускаються руки”: Монро обурилася через ставлення до ЛГБТ в Україні та згадала, чому не емігрувала

У День Конституції 28-го червня травесті-діва Монро знову підняла важливу тему ставлення до ЛГБТ в Україні.

Блогерка згадала, як на презентації книжки у 2016-му році її облили кефіром і як після того неприємного інциденту друзі радили переїхати за кордон.

Тоді вона залишилася в Україні і запевняє, що анітрохи про це не пошкодувала.

“…У 2016 році перед початком презентації моєї книги на книжковій виставці, біля Мистецького Арсеналу на мене було скоєно напад. Двоє вибл@дків кинули в спину кефір та фарбу. Я через два дні збиралася до Барселони і мала наявні докази насилля на ґрунті ненависті до ЛГБТ-спільноти! І мені не треба було щось вигадувати, як деяким моїм знайомим, які вирішили залишився за кордоном в статусі політичного біженця”, – зізналася Монро.

Фото з того самого нападу на Монро у 2016-му році

Але тоді вона не залишилася в Іспанії.

“Я розуміла, що зміни в суспільстві відбуваються не за один день і навіть не за п’ять років, але ж я вже бачила зміни, і це результат спільної роботи активістів, громадських організацій та окремих небайдужих. І я жодного разу не пошкодувала, що тоді не залишилася в Іспанії.

Але, коли зараз, під час війни, в якій п’ятий місяць гинуть люди від російської зброї, я дізнаюся про побиття, агресію чи цькування людей на ґрунті ненависті до ЛГБТ-спільноти, в мене опускаються руки і накриває стан, наче знов кинули в спину фарбою, і я згаходжусь на порозі вибору: залишитися або ж поїхати”, – обурилася Монро.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією