Олексій Залевський зізнався в інтимі з чоловіком і пояснив, чому всі найвідоміші дизайнери – геї

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті є багато геїв, і припустив, чому чоловіки краще одягають жінок.

Зі слів Залевського, він і сам має багато близьких знайомих, які є частиною ЛГБТ-груп. Про це українець розповів в інтервʼю ТСН для проєкту “Наодинці”.

На запитання, чому всі найвідоміші дизайнери сьогодення – геї, він згадав історію моди від самого початку та її кардинальні зміни кілька століть тому, коли тренди почали здебільшого орієнтуватися на жінок.

“Я довго думав про цю тему. Я так собі вирішив це питання: жінка підсвідомо не може одягнути іншу жінку красиво. Ось ви мене хоч убийте, але це таке підсвідоме природне існування. Коли я працюю, я все одно як художник, як людина збоку, розумію, що це людина буде носити, не буде, це їй пасує, це їй не пасує. Тобто я працюю якимись іншими механізмами”, – поділився думками дизайнер.

З його слів, природою закладено, що самці мають яскравіше забарвлення, ніж самки, тому і в моді споконвічно чоловіки одягалися неординарно.

Це змінилося, вважає стиліст, кілька століть тому, коли жінки почали боротися за свої права. Проте, хоч сміливі та яскраві тренди зараз властиві жіночому стилю, вигадувати їх продовжують здебільшого чоловіки-дизайнери.

“Повертаючись до гей-культури та дизайнерів, чоловічий погляд на жіночий образ він все одно… Ну, інакше дивишся. Чому геї кращі дизайнери, ніж жінки? Тому що вони більш творчо підходять до цього питання, тобто вони не мають межі безсоромності”, – припустив Олексій Залевський.

Сам стиліст не вважає себе геєм, але не заперечує, що йому може сподобатися чоловік. За словами дизайнера, він зважає на емоційну складову стосунків і має лише хороші спогади про інтим з чоловіком 30 років тому, проте зараз представники своєї статі його не приваблюють.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією