Набір на навчання “Лінія підтримки” в рамках програми психосоціального супроводу від ВГО “Гей-альянс Україна”

ВГО “Гей-альянс Україна” раді повідомити про те, що наближається запуск нового проєкту – “Лінія підтримки” в рамках програми психосоціального супроводу від ВГО “Гей-альянс Україна”.

Основна мета цього проєкту – надання швидкої та ефективної інформаційної й психологічної підтримки представникам та представницям ЛГБТК-спільнот, які опинилися в складних життєвих обставинах через російсько-українську війну і потребують допомоги у їхньому подоланні чи подоланні їхніх наслідків.

Готуючись до старту проєкту, ми відкриваємо набір на навчання з можливістю подальшого залучення в команду на вакансію “консультант_ка лінії підтримки”.

Ми пропонуємо:

✓ навчання та супровід на всіх етапах;
✓ практичний досвід надання невідкладної психологічної допомоги за телефоном;
✓ чітку структуру інформаційної бази
✓ часткову залученість (5 год/день, 20 год/тиждень) та гідну винагороду;
✓ супервізійні та інтервізійні зустрічі
✓ дружню атмосферу та підтримку команди.

Від кандидат_ок очікуємо:

✓ бажання навчатися та сумлінне виконання всіх теоретичних та практичних завдань;
✓ бажання удосконалювати свої знання на практиці;
✓ бажання допомагати представникам та представницям ЛГБТК-спільнот і їхнім рідним навіть у складних ситуаціях.
✓ наявність базової психологічної чи соціальної освіти буде перевагою

Навчання буде проходити на платформі Zoom по буднях з 23 січня по 1 лютого. Час навчання – з 11:00 до 14:00. Практичне відпрацювання та закріплення навичок буде проходити в Києві з 8 по 10 лютого включно. Кандидат_кам з інших міст ми надаємо безоплатне поселення. За результатами навчання пройде конкурсний відбір кандидат_ок у нашу команду.
Зверніть увагу! Кількість учасни_ць програми навчання обмежена, група формується з 10 людей. Ми не можемо гарантувати всім учасни_цям можливість подальшої співпраці в рамках проєкту, але впевнені, що знання та досвід, отримані протягом цих двох тижнів, в будь-якому випадку стануть у пригоді в ці складні часи.

Програма навчання створена координаторкою проєкту – Гудир Дар’єю, здобувачкою ступеня PhD в галузі психології, членкинею Національної Психологічної Асоціації України в дивізіоні стресу та психологічної травми, сертифікованою кризовою та сімейною психологинею, травмотерапевткою, авторкою освітніх програм в Міжнародному Відкритому Університеті розвитку людини “Україна” та ІПО ім. Т.Г.Шевченка.

Реєструйтеся за формою – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3sYy05XQtRNROeapN7OAYDfpqDfEctz1IQHLRuNDkc1faxw/viewform

Ми обов’язково зв’яжемось з кожним та кожною, хто заповнив форму. До зустрічі!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією