«Мені соромно». Продюсер Голосу країни Завадюк із коханим узяв участь у Марші рівності та висловився про акцію противників

Продюсер Голосу країни та Танців з зірками Володимир Завадюк вийшов на Марш рівності, який відбувся у Києві у неділю, 16 червня.

Завадюк взяв участь у Марші рівності на підтримку прав і видимості ЛГБТК+ разом зі своїм коханим Павлом.

«Я вірю в те, що вона зможе бути прикладом та зразком для багатьох інших країн, які теж болісно трансформуються. Усміхнені, вільні, відкриті, щирі, попри темні часи… такими я бачу людей нашого майбутнього. Боротися за свої права, говорити вільно про свою позицію, бути толерантними, бути відкритими, бути щирими. Поважати права та кордони одне одного. Саме такими ми маємо бути», — зазначив продюсер.

Завадюк також висловився про акцію противників:

«Мені шкода, що на зустріч мирного Маршу рівності нашої Європейської країни, біг натовп. Які вважають, що пропагандувати невігластво=дискримінацію, силоміць розв’язувати свої питання, одягати чорні маски на себе та проривати силою охорону з національної поліції — це є кроки до Європи та перемоги. Мені соромно. Я сподіваюсь, що я доживу до того часу, коли марш в нашій країні перетвориться на справжній прайд для всіх. І ми будемо гордо йти не 100 метрів, а декілька кілометрів центром міста і ділитися з людьми позитивом. Без десятків поліціянтів. Які мають захищати, а не дискримінувати. І всі будуть розуміти, що кохання це завжди кохання. Що всі ми рівні, хоч і різні. Закликаю все більше українців виходити з шафи, бо сміливі мають щастя і зміни залежать від нас».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Zavadiuk Volodymyr (@zavaduk)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NV (@nv.ua)

Телевізійний продюсер здійснив камінг-аут у 2023. Завадюк зізнався, що став вільнішим у своїх ідеях, а коло його спілкування збільшилося.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар