ЛГБТ+ військові провели зустріч з Посольством Великої Британії в Україні

Про це ГО Військові ЛГБТІК+ сповіщує у соцмережах.

Троє ЛГБТ+ військових Артем, Філіп і Борис, які перебували на ротації в столиці, і представник ГО – Максим, відвідали урочистий прийом на особисте запрошення регіонального радника з питань конфліктів посольства Британії Домініка-Гайдна Брейтвейта.

Темою зустрічі стали виклики та потреби спільноти ЛГБТ+ військових України, зокрема у питанні реєстрованих партнерств. Хлопці поділилися власними випадками дискримінації та ситуацією з прийняттям в Збройних Силах.

Домінік та його колеги поділилися досвідом спільноти британських ЛГБТ+ військових. Зокрема, британців здивував той факт, що партнерства у них були зареєстровані ще у 2003 році, а Україна лише зараз розглядає це питання. У британській армії так само на той час були випадки булінгу та навіть звільнення з посад через орієнтацію, але ще 20 років тому вони змінили законодавство і завдяки цьому змогли вберегти багато цінних військових кадрів на посадах. Домінік наголосив, що завдяки голосу ЛГБТ+ військових у Британії їм вдалося згодом здобути і шлюбну рівність.

Також британці висловили стурбованість відсутністю від Міністерства оборони та Міністерства ветеранів прямої співпраці з спільнотою ЛГБТ+ військових. Пообіцяли посприяти розвʼязанню цього питання та звернуться в ці відомства, адже для британських партнерів це дуже нагальне питання.

Зокрема, ми також обговорили євроатлантичних шлях України, на якому Велика Британія з нами до кінця: як у плані військової допомоги, військових навчань у Британії, так й інтеграції до НАТО. Ми закликали продовжувати підтримку України від Британського королівства. Аби закріпити цей стейтмент, військові разом з Домініком сфотографувалося на фоні прапору Альянсу та Великої Британії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією