Кому і чим Гей-альянс Україна зможе допомагати в рамках програми ПСС

Напередодні, в одному з постів на сторінці Гей-альянс Україна, ГО повідомляла, що в рамках нової програми допомоги ГО буде надавати психосоціальний супровід ЛГБТІК+ людям, які постраждали внаслідок війни та знаходяться в складних життєвих обставинах.

Якщо говорити простими словами, то психосоціальний супровід (ПСС) – це допомога людині у подоланні складних життєвих обставин або їхніх наслідків. Важливо розуміти, що ми не можемо і не маємо розв’язувати проблеми людей. Наша задача – допомогти людям, навчити, направити і підтримати на цьому шляху.

Як і завжди, у нашому фокусі залишаються ЛГБТІК+ люди. Зараз ми виокремлюємо для себе 4 групи, на які ми будемо звертати максимальну увагу:

  • ЛГБТІК+ люди з неповнолітніми дітьми або близькими особами, які потребують постійного догляду;
  • ЛГБТІК+ люди, старші за 55 років
  • ЛГБТІК+ люди, які потребують постійної медикаментозної або терапевтичної підтримки
  • ЛГБТІК+ люди в складних життєвих обставинах

В рамках супроводу ми будемо надавати консультації залучених спеціаліст_ок, підтримувати людей продуктовими та гігієнічними наборами, допомагати з документами тощо. Наша мета – щоб кожна людина, яка перебуває у нас на психосоціальному супроводі, максимально повно вирішила свої проблеми, через які вона потрапила у складні життєві обставини.
Звісно, передбачити всі можливі проблеми, з якими до нас будуть звертатись люди, неможливо. Але ми підготувались, наскільки це можливо, і готові до бою!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією