«Геям за гроші продатися?». Вийшов трейлер української нетолерантної комедії Уроки толерантності

Уроки толерантності — одна з найочікуваніших українських стрічок, яка вийде в прокат в 2024 році. Комедія розвінчує упередження українців щодо ЛГБТ-спільноти.

Режисер Аркадій Непиталюк зняв стрічку за п’єсою українського актора, режисера і драматурга Ігоря Білиця Гей-парад.

Герої фільму — пересічна українська родина Найдюків. Як і переважну більшість українців, особливо чоловічу половину сім’ї, роками залякували страшними «чужеземськими» геями. Вони звикли висміювати будь-яку інакшість та агресивно сприймати будь-які незрозумілі речі. Аж тут з’являється державна програма євроінтеграції Уроки толерантності, яка пропонує пільги родинам, за умови, що в їх домівці певний час поживе представник ЛГБТ-спільноти. Раціональний розрахунок перевищує страх і Найдюки віч-на-віч стикаються з тим самим геєм… Чи співпадуть очікування з реальністю?

Одного з головних героїв фільму, якого й побоюються через євроінтеграційні експерименти, — гея Васю — зіграв актор театру та кіно Акмал Гурєзов. За сюжетом, своєю «нетиповою» поведінкою, він руйнує світосприйняття родини Найдюків, яка, під впливом оточення, мала зовсім інше уявлення про геїв та всю спільноту ЛГБТ.

«Для нас було важливо знайти актора із наявним чоловічим стрижнем, на противагу кліше манірного та жіночного гея. Щоб він не був „гейським“ геєм, а був чоловіком, якому просто подобаються чоловіки і який, у свою чергу, може сподобатися і жінкам. Також ми опиралися на прототип реального гея, нашого знайомого, який виглядає маскулінніше за багатьох гетеросексуалів. Для нас було важливим, аби Василь постав перед родиною Найдюків, та й згодом перед глядачами, як звична для них людина, що нічим від них не відрізняється, крім статевих вподобань», — ділиться режисер та співавтор сценарію фільму Аркадій Непиталюк.

Головні ролі у фільмі також зіграли відомі українські актори театру та кіно Олена Узлюк, Олександр Піскунов, Олександр Ярема, Кароліна Мруга, Борис Георгієвський, Ніна Набока.

Фільм вийде в український прокат 14 лютого 2024 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією