Ґей Україна відкриває збір на пластик. Друкуємо перемогу разом з ДрукАрмією!

Друзі та подруги, читачі та читачки! «Ґей Україна» вривається для «друкування перемоги» у «ДрукАрмію». Зараз ми готуємо вже другу партію виробів для відправлення. Першу партію «ДрукАрмія» оцінила як «просто СУПЕР!!!! ДЯКУЮ».

«Ґей Україна» — незалежне медіа, без стороннього фінансування! Ми існуємо виключно як ініціатива пари хлопців і дуже сподіваємось на вашу підтримку у нашій новій ініціативі з допомоги нашим захисни*кам_цям.

Окрім придбання 3D-принтера та пластику для виробів (середня ціна — 550,00 грн/кг), ми самостійно сплачуємо за відправлення «Новою поштою», та майже цілодобово мотаємо електроенергію (вночі не задовбуваємо сусідів шумом).

Через часті проблеми з відключенням світла ми хочемо придбати «EcoFlow» — це забезпечить безперебійне виробництво під час «блекаутів», та знизить кількість бракованих виробів через раптове вимкнення живлення в процесі друку.

У випадку вдалих зборів, можливо, розглянемо купівлю другого 3D-принтера. Або приймемо у подарунок принтер чи «EcoFlow»  (наприклад, від якоїсь організації чи клубу), про що обов’язково розповімо на наших ресурсах.

Допомогти нам можна грошима на банку «Моно», PayPal або зробивши репост цього оголошення на свою сторінку, чи доступні вам майданчики.

Посилання на «банку» та PayPal:

Банка Моноhttps://send.monobank.ua/jar/4azCzEykBW
PayPal – vedmednyk@gmail.com

* за правилами «ДрукАрмії», ми не зможемо розміщувати фото деяких готових виробів, але обіцяємо звітувати, наскільки це буде можливо.

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар