Фотовиставка «ЛҐБТІК+ на захисті України» у Львові

Громадська батьківська ініціатива «Терго» продовжує розповідати про внесок ЛҐБТІК+ людей у боротьбі з російським агресором.

26-27 січня привезли у Львів фотовиставку «ЛҐБТІК+ на захисті України», за підтримки Outrights Global LGBTQ Emergency Fund. Дуже вдячні всім, хто відвідав наш захід!

Портрети українських ЛГБТІК+ героїв та героїнь війни створив український фотограф Алім Якубов. Виставку супроводжують особисті історії військових і волонтерів, зібрані науковицею та активісткою Дафною Рачок.

Ця виставка — ваша можливість познайомитися та почути історії тих, хто одразу після початку великої війни 24 лютого 2022 року взяли до рук зброю та вирушили на захист України. Хоча всередині свого ж українського суспільства все ще стикаються з неприйняттям та ненавистю, нападами та не мають можливості законно реєструвати свої стосунки. Також серед героїв та героїнь – волонтери та волонтерки, без відданої роботи яких наша країна би також не встояла.

P.S. Надалі фотовиставка прямує до Дніпра. 16-17 лютого 2024 запрошуємо всіх бажаючих приходити за адресою: «Gogol Hub», вул. Гоголя, 26.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією