30 листопада поточна команда КиївПрайду завершує роботу в організації

Про це КиївПрайд сповіщує у соцмережах.

🇺🇦 Ми провели з вами часи повномасштабного вторгнення, а до того організували останній на сьогодні Марш Рівності в Києві і Прайд-місяць з трьома десятками івентів. Ми відзначили багатьох прекрасних людей, бізнеси та організації на двох церемоніях KyivPride Awards, у 2021 та 2023 році. Ми побудували з нуля шелтер для ЛГБТІК+ людей в Києві, який за півтора роки став тимчасовою домівкою для близько півтори тисячі людей. Ми допомогли тисячам ЛГБТКІ людям з усієї країни в скрутні часи грошима та сертифікатами на придбання продуктів. 

🌍 Оскільки проведення повноцінного Маршу рівності в Києві ми вважали небезпечним через російські ракети і дрони, команда забезпечила широке представництво українського прайд-руху в багатьох країнах світу. У 2022 році КиївПрайд об’єднався з Варшава Прайдом і крокував вулицями польської столиці. В українській групі, яка очолила марш, було близько 3000 людей. Всі ми були об’єднані в нашому посланні до Європи та світу: Україна переможе імперську навалу і продовжить відстоювати права людини. У 2023 році, продовжуючи традицію Євробачення, Ліверпуль прийняв КиївПрайд на своїх вулицях. Тоді ми використали цю можливість, щоб нагадати: війна не закінчена. Українці_ки захищають на фронті не тільки своїх близьких і свій народ, але і весь цивілізований світ, і тому потребують зброї, гуманітарної допомоги, всебічної підтримки. З тим же слоганом “The war is not over” крокували українські колони КиївПрайду у 40 містах Європи, США, Канади та Великобританії. Дякуємо нашим волонтер_кам за сміливість і бажання допомагати!

💖 З 25 лютого 2022 року щотижня (а спочатку навіть щодня) команда організовувала групи психологічної підтримки для ЛГБТІК+ спільноти. Десятки людей могли безкоштовно поспілкуватися з психотерапевт_ками і відчути, що не одні. Крім того, 15 трансгендерних людей отримали повноцінні курси терапії в одному з наших проектів. Щотижня ми проводили різноманітні івенти для ЛГБТІК+ та союзників_ць – навчальні, розважальні, волонтерські та просто приємні чаювання для спілкування і знайомств. Ми пишаємося спільнотою, яка зібралася за цей час. Любимо вас дуже! 

🪖 Разом із вами ми закрили багато важливих зборів для квір-військових та Сил оборони загалом – як тих, що відкривали самі, так і тих, якими ділилися. Щасливі бачити, як активно ЛГБТІК+ люди долучаються до донатів та волонтерства! 

🎙 Окрім міжнародних прайдів, ми працювали в медіа-полі й іншими способами. Записали десятки інтерв’ю, відео та подкастів з різноманітними виданнями і каналами, щоб просувати законопроєкт про цивільні партнерства і розповідати про Україну світові. Ми спілкувалися з президент_ками, прем’єр_ками та депутат_ками країн ЄС та НАТО, щоб забезпечити нашій країні гідне визнання у світі. Ми консультували і міжнародних, і українських політиків_нь з питань прав людини, репрезентації ЛГБТІК+ та українського квір-руху. Впевнені, що це призвело і призведе до змін. 

🫂 Директор Ленні Емсон, координаторка гуманітарної роботи Ольга Оніпко, координатор комунікацій Едвард Різ, координатор_ка волонтерства та безпеки Джул Сіроус, організатор івентів, персонал шелтеру  – це були прекрасні роки разом з вами. Слава Україні! Героям слава! 

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією