Зірка “Голодних ігор” Джена Мелоун зробила камінг-аут як пансексуалка

Американська актриса, музикантка і фотографиня Джена Мелоун, відома за незалежним кіно, а також за такими блокбастерами, як “Голодні ігри”, оголосила себе пансексуалкою.

37-річна Джена Мелоун (Jena Malone) опублікувала у своєму посту в Інстаграм танцювальний ролик, під яким зізнається, що давно почувається гетеросексуальним чоловіком у жіночому тілі.

“Думаю, я почуваюся гетеросексуальним чоловіком у жіночому тілі. Я візуалізувала його бажання та приміряла їх на себе”, – написала Мелоун. “…Моя сексуальна ідентичність може багато чому мене навчити і розповісти. Шукаю слова, які здаються більш підходящими в моєму випадку. Пансексуальність. Сапіосексуальність. Поліамурність. Більш повний спектр розуміння, якого вимагає від мене мій випадок. і тихим маленьким танцем. Я просто люблю людей. Ось так…” – додала Мелоун.

Нагадаємо, Мелоун дебютувала в кіно 1996 року у фільмі “Ублюдок з Кароліни”, заснованому на відомому романі письменниці-лесбіянки Дороті Еллісон. У ньому вона зіграла молоду дівчину, яка страждає від жорстокого поводження з боку вітчима. Серед інших її фільмів – “Врятована” (2004), в якому їй дісталася роль учениці християнської школи, яка завагітніла у спробах “вилікувати” свого хлопця-гея, а також перші та другі “Голодні ігри”. У 2017 році Джена Мелоун знялася разом із Райлі Кіо у незалежному фільмі “Пісня про кохання” (Lovesong) на квір-тематику.

Напередодні вона вже обговорювала камінг-аут із The Hollywood Reporter під час просування свого останнього фільму “Удочеріння Одрі”. “Гендерна подорож – це так красиво. Я маю на увазі, що всі подорожі по ідентичності такі неймовірні. Я відчуваю, що трохи спізнилася у грі…” – сказала вона. За словами Мелоун, вона виросла у квір-інклюзивній родині: “Моя сестра гейка, а я виросла з двома мамами, які були коханками, а потім розлучилися…”

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією