Японська поп-зірка Шінджіро Атае відкрилася просто на сцені

Співак Шінджіро Атае зробив заяву про свою гомосексуальність під час шоу в Токіо. Це дуже сміливий крок для артиста з консервативної Японії.

34-річний Шінджіро Атае (Shinjiro Atae), який здобув популярність як учасник японського поп-гурту AAA, що розпався 2021 року, відкрито зізнався у своїй гомосексуальності на концерті перед двома тисячами своїх фанатів, про це з посиланням на The New York Times повідомляє “Out”.

“Я поважаю вас і вважаю, що ви заслуговуєте дізнатися це безпосередньо від мене. Багато років я боровся з визнанням частини свого “Я”. Але тепер, після всього, що мені довелося пережити, у мене є сміливість відкритися перед вами: “Я – гей”, – сказав Шіндзіро Атае.

У Instagram Атае опублікував розширену версію звернення, в якому оголосив про свій “камінг-аут”: “Мені знадобилося багато часу, щоб визнати себе геєм. Я не міг сказати це навіть самому собі. Однак я усвідомив, що набагато краще для мене і для людей, яких я люблю, зокрема моїх фанатів, жити щиро, ніж провести все життя, не визнаючи своєї справжньої сутності. Я сподіваюся, що люди, які стикаються з такими ж почуттями, знайдуть у собі сміливість і зрозуміють, що вони не самотні“.

Шінджіро Атае подякував фанатам за підтримку протягом усієї своєї кар’єри. Він також висловив подяку сім’ї, друзям, співробітникам і учасникам групи AAA за розуміння і сприяння.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією