На KyivPride-2023 у Ліверпулі зібралися тисячі людей

У британському місті Ліверпуль, де Марш рівності проводить українська громадська організація KyivPride, зібралися тисячі людей.

Про це повідомляє Sky News, передає Zmina.

У заході беруть участь представники ЛГБТ+ спільноти України та Британії.

Ми йдемо разом за Україну, за свободу, щоб нагадати світу та Великій Британії, що війна не закінчилася“, – заявив речник організації Едвард Різ, який прибув з Києва до Ліверпуля для участі у заході.

Різ також зазначив, що ЛГБТ+ люди страждають від відсутності прав у всьому світі. За його словами, боротьба за права ЛГБТ+ спільноти у Сполученому Королівстві, США, Європі та інших частинах світу “ще не завершенатому дуже важливо об’єднатися.

Організатор Маршу рівності та директор громадської організації KyivPride Ленні Емсон високо оцінив співпрацю між Києвом та Ліверпулем.

Нагадаємо, цьогоріч Ліверпуль приймає у себе київській Марш рівності, продовжуючи підтримку після “Євробачення” та демонструючи солідарність з ЛГБТ-спільнотою України. Гасло цьогорічного KyivPride – “Війна не закінчена”. Учасники та учасниці акції маршируватимуть різними країнами, нагадуючи що Україна все ще виборює право на свободу і потребує підтримки.

Раніше ZMINA повідомляла, що у листопаді 2022 року в Україні презентували короткометражний документальний фільм, присвячений першому спільному Маршу рівності Києва і Варшави, який відбувся 25 червня 2022 року під гаслом “КиївПрайд і ВаршаваПрайд крокують разом заради миру”. Тоді на акцію вийшли понад 120 тисяч людей з усієї Європи, а українська колона, яка головувала під час ходи, зібрала близько 3 тисяч учасників та учасниць.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією