Поліція Словаччини проігнорувала побиття гомосексуалів у Братиславі

Інцидент зі побиттям двох гомосексуалів в одному з барів Братислави наказав розслідувати голова поліції Словаччини Штефан Хамран, повідомляє 20 жовтня словацьке інтернет-видання Pravda.

Хамран доручив перевірити інформацію, повідомлену в соціальних мережах гомосексуалом, якого побили у барі за поцілунок із партнером.

Постраждалий заявив, що він зі своїм партнером випивав в одному зі столичних барів і машинально поцілував його. У відповідь на це відвідувачі з сусіднього столика кинули в гомосексуалів пивні гуртки, після чого один з відвідувачів, який відреагував на непристойну поведінку, завдав кілька ляпасів одному з представників ЛГБТ-спільноти.

Постраждалий також заявив, що за нього не заступилася адміністрація закладу. За його словами, менеджер, коли дізнався, що гомосексуальна пара справді поцілувалася, попросив їх оплатити рахунок та залишити бар.

У відповідь на це постраждалий заявив, що сплатить рахунок лише після того, як приїде поліція та розбереться в інциденті. На це менеджер викликав поліцію, повідомивши правоохоронцям, що геї відмовляються сплатити рахунок.

Наряд, що приїхав, опитав гомосексуалів і рекомендував їм не звертатися до поліції з приводу нападу, оскільки потерпілі перебувають у стані алкогольного сп’яніння, а поліція не приймає заяв від п’яних осіб. За словами потерпілого, поліцейські зазначили, що ляпаси були недостатньо сильними для порушення справи.

У результаті пара сплатила рахунок і залишила бар. Жодних дій проти відвідувачів, які обурилися поведінкою геїв, поліція не робила.

Нагадаємо, інцидент стався на тлі стрілянини біля гей-бару в Братиславі, яка сталася 12 жовтня. Тоді 19-річний молодик застрелив двох відвідувачів закладу для ЛГБТ. У відповідь ЛГБТ-активісти провели масові акції на захист своїх прав.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією