Драг-корольова вперше приміряє ковзани в британських “Танцях на льоду”

Переможиця першого сезону британських “Королівських перегонів…” та зірка сьомого сезону “Королівських перегонів… All Stars” Вів’єн повертається на телебачення для участі ще в одному грандіозному реаліті-шоу.

Вів’єн буде першою драг-квін, яка вийде на лід. “Out” повідомляє, що вона стане учасницею 15-х “Танців на льоду” (Dancing on Ice) у Великій Британії.

“Радий повідомити, що братиму участь у “Танцях на льоду” у 2023 році! Мрії збуваються. Бути першим драг-артистом, який бере участь в одному з головних британських реаліті-шоу, – це справжня честь. Думаю, що це великий крок уперед для представлення квір на телебаченні”, – написала Вів’єн у мікроблозі.

Тепер фанатам потрібно лише почекати, щоб побачити, хто стане професійним партнером Вів у “Танцях на льоду”. Це оголошення, нагадує “Out”, зазвичай робиться ближче до прем’єри сезону.

Після перемоги в Drag Race UK та появи на All Stars 7 Вів’єн залишається однією з найпопулярніших королів у всій франшизі. На телебаченні вона стала гостею одразу кількох шоу, а також знялася у двох серіалах, у тому числі для Netflix.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією