ВООЗ: Захворюваність на віспу мавп у світі знижується

Захворюваність на віспу мавп у світі за останні 8 тижнів знизилася, повідомив гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейєсус.

«Кількість повідомлень про випадки захворювання знизилася за останні 8 тижнів. Це дуже обнадіює», — зазначив він, виступаючи на засіданні комітету ВООЗ з надзвичайної ситуації, пов’язаної з віспою мавп (цитата з ТАРС).

При цьому речник зауважив, що в деяких країнах «спалах хвороби все ще перебуває в піковій стадії». «Ми бачимо також кілька інших ситуацій, які викликають стурбованість», — додав він, говорячи, зокрема, про сплеск захворюваності в Гані, де зареєстровано чотири смерті.

«Припинення передачі віспи мавп від людини людині у світі потребує всеосяжного підходу. Заходи громадської охорони здоров’я мають бути сфокусовані на громадах високого ризику», – наголосив голова ВООЗ.

За даними організації, на 16 жовтня в 109 державах було зареєстровано 73-437 заражень віспою мавп, померло 29 осіб. За 7 днів було виявлено 2167 випадків інфікування, що на 20,6% менше, ніж за попередній тиждень.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією