Нью-Йорк зробив важливий крок для літніх ЛГБТК+

Губернатор Нью-Йорка Кеті Хоукул підписала закон, спрямований на допомогу літнім членам ЛГБТК+ спільноти.

Федеральний закон про літніх американців 1965 року допомагає спрямовувати фінансування та послуги відповідно до «найбільшої соціальної потреби». Зазвичай, він призначений для жителів сільської місцевості. Також для людей з обмеженими можливостями, обмеженим знанням англійської мови та людей з порушеннями пам’яті, такими як хвороба Альцгеймера.

Тепер нью-йоркське законодавство S.78-A/A.7855 поширює «найбільшу соціальну потребу» на тих, хто відчув ізоляцію чи бар’єри через свій расовий та етнічний статус, сексуальну орієнтацію, гендерну ідентичність та ВІЛ-статус.

«Як губернатор, одним із моїх головних пріоритетів є забезпечення того, щоб усі жителі Нью-Йорка отримували догляд та допомогу, яких вони потребують, незалежно від їхньої особистості, — сказав Хоукул.

«Існує різка нерівність у фізичному та психічному догляді за літніми людьми у ЛГБТК-спільноті. Цей закон є важливим кроком усунення нерівності, допомагаючи забезпечити літнім ЛГБТК жителям Нью-Йорка таку ж повагу та підтримку, як і всім іншим».

Нью-Йорк слідує стопами Каліфорнії та Іллінойсу, спеціально включивши ЛГБТ-спільноти до Закону про літніх американців.

Законодавці очолили процес змін для ЛГБТК+

Законопроект був прийнятий в обох палатах законодавцями-геями: сенатором штату Бредом Хойлманом та членом Асамблеї Гаррі Бронсоном.

Коли минулого року законопроект був прийнятий сенатом штату, Хойлман пояснив, чому літні представники ЛГБТК+ спільноти заслуговують на особливу увагу. Багато хто виріс у той час, коли вони стикались з величезною стигматизацією або остракізмом за те, хто вони самі по собі.

«В результаті літні ЛГБТК+, як правило, більш ізольовані, мають меншу мережу підтримки та меншу фінансову стабільність, ніж їхні однолітки. Цей закон гарантує, що Нью-Йорк приділить першочергову увагу підключенню літніх ЛГБТК+ до послуг, що підтверджують ЛГБТК. І підтримці, яка потрібна їм для гідного старіння».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією