Джоан Роулінг сказала, за що і перед ким мають вибачитися Емма Вотсон і Деніел Редкліфф

Письменниця засуджує знаменитостей, які використовують свою славу і вплив для просування “транс-повістки”.

58-річна британська письменниця, авторка історій про Гаррі Поттера, заявила, що не пробачить Деніелу Редкліффу та Еммі Вотсон їхню позицію в дебатах про трансгендерів. За її словами, актори, які зіграли головні ролі в знаменитій франшизі, мають просити вибачення не в неї, а в дітей, які хочуть зробити транс*перехід, і вразливими жінками, які залежать від одностатевого простору, пише Daily Mail.

Роулінг розкритикувала знаменитостей, які, користуючись своїми соціальними мережами з мільйонами підписників, підтримують “перехід неповнолітніх”.

Письменниця відкрито виступала проти дозволу дітям робити транзішен, тоді як Редкліфф і Вотсон відкрито підтримували транс-спільноту.

Така заява пролунала після того, як провідна педіатриня, докторка Гіларі Касс випустила звіт, у якому пише, що підліткам у Великій Британії дозволено робити транзішен на підставі “вкрай слабких доказів”.

Лікарка попередила, що існує “відсутність високоякісних досліджень” щодо впливу призначення дітям блокаторів статевого дозрівання і гормонів, і сказала, що токсичність у дебатах з цього питання стала “винятковою”.

Після публікації її звіту багато людей, які висловили побоювання з приводу дозволу дітям перехідного періоду, заявили, що вони були виправдані, зокрема комедійний автор Грем Лінехан, який втратив кар’єру, дружину, друзів і репутацію через свої погляди.

Ознайомившись зі звітом, Роулінг сказала, що це був “переломний” момент і що він “оголює трагедію” дозволу дітям переходу.

“Знаменитості, які приєдналися до руху, спрямованого на підрив насилу завойованих прав жінок, і які використовували свої платформи, щоб підтримати перехід неповнолітніх, можуть приберегти свої вибачення перед травмованими детрансіонерками та вразливими жінками, які залежать від одностатевого простору… За останні чотири роки Гіларі Касс провела найретельніший аналіз медичних даних про перехідних дітей, який будь-коли проводився. Лише за кілька годин після того, як його було оприлюднено для преси та громадськості, кількість відданих ідеологів подвоїлася. Це люди, які вважають опонентів “вкрай правими” за те, що вони хочуть знати, що існують належні стримування і противаги, перш ніж аутичні, геї та діти, які зазнали насильства — групи, які надто представлені в гендерних клініках, — залишаться стерилізованими, позбавленими оргазму, на все життя”, — міркує вона. пацієнти”, — розмірковує вона.

За її словами, “висновки огляду стануть сейсмічним шоком для тих, хто переслідує і демонізує інформаторів і називає опонентів фанатиками і трансфобами”, але спроби дискредитувати роботу Гіларі Кесс не просто помилкові. Це активно шкідливо.

“Навіть якщо вам не соромно за те, що ви підтримуєте те, що зараз виглядає як серйозна медична недбалість, навіть якщо ви не хочете визнавати, що, можливо, ви були неправі, де ваше почуття самозбереження? Візок, на який ви так радісно застрибнули, мчить до обриву. І якщо я звучу сердито, то це тому, що я до біса зла. Сьогодні вранці я прочитала “Касс”, і мій гнів наростав увесь день. Дітям завдано незворотної шкоди, і тисячі людей є співучасниками, не тільки медики, а й рупори знаменитостей, беззаперечні засоби масової інформації та цинічні корпорації”, — продовжила вона.

Письменниця наголошує, що наслідки цього скандалу проявлятимуться десятиліттями.

“Ви підтримали це. Ви зробили все, що могли, щоб перешкодити і спотворити результати досліджень. Ви намагалися залякати людей, які звільнили їх з роботи за те, що вони виступили проти вас. Над молодими людьми ставили експерименти, і вони залишилися безплідними і страждали від болю. Я думала, що останній твіт буде моїм останнім, але я просто розплакалася. #CassReview, можливо, став переломним моментом, але для прихильників депереходу, які написали мені несамовиті листи з жалем, він настав занадто пізно. Сьогодні це не тріумф, це розкриття трагедії”, — пояснила авторка.

У доповіді докторки Касс, підготовленій майже чотири роки тому, міститься низка рекомендацій щодо перебудови транс-служб Державної служби охорони здоров’я для поліпшення догляду, який отримують діти. Вона виявила, що відсутні високоякісні дослідження про вплив призначення дітям блокаторів статевого дозрівання і гормонів, і рекомендувала Національній службі охорони здоров’я Англії створити власну дослідницьку програму.

У доповіді також міститься заклик до створення окремої служби для тих, хто хоче “детранзішену”, де гендерний перехід зупиняється або обертається назад, і рекомендується “подальша служба” для людей віком від 17 до 25 років для захисту підлітків”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар