Брендан Фрейзер, який зіграв гея у фільмі “Кит”, удостоївся довгих овацій у Венеції

Фільм режисера Даррена Аронофскі “Кит” було показано напередодні на Венеціанському кінофестивалі. Екранізація п’єси Семюеля Д. Хантера мала величезний успіх і отримала шестихвилинні оплески.

Брендан Фрейзер (Brendan Fraser), відомий своїми ролями у фільмах “Мумія” та “Джордж із джунглів”, схоже, реанімував кар’єру, погодившись на роль у гей-драмі “Кит”. У ній він грає 270-кілограмового гомосексуала, який впав у депресію після смерті партнера.

Прем’єра “Кита” на Венеціанському кінофестивалі минулими вихідними завершилася шестихвилинною овацією, яка вивела Фрейзера з душевної рівноваги. Актор розплакався просто у залі.

І фільм, і п’єса зосереджені на житті Чарлі, добряка, який сховався від світу після смерті свого партнера і постійно їсть, щоб упоратися з тугою про коханого. Оскільки він розуміє, що переїдання закінчиться проблемами зі здоров’ям, Чарлі намагається відновити зв’язок зі своєю дочкою (Седі Сінк із “Дуже дивних справ”).

“Безумовно, я думаю, що Чарлі – найгероїчніша людина, яку я коли-небудь грав, тому що її надздібність – це бачити хороше в інших і будити хороше”, – сказав 53-річний Фрейзер перед прем’єрою, повідомляє “Advocate” з посиланням на Reuters.

Раніше Брендан Фрейзер розповів про шокуючу травму, яку він отримав у віці 33 років, коли став жертвою сексуальних домагань із боку президента Асоціації голлівудських видавців Філіпа Берка.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією