48% підлітків-ЛГБТ у Японії не виключають самогубства

Навіть незважаючи на те, що вони отримали деяке суспільне визнання, підлітки з ЛГБТ+ груп у Японії схильні до високого ризику самогубства, самотності та соціальної ізоляції, пише 11 листопада газета The Asahi Shimbun.

48% підлітків ЛГБТ, які ідентифікують себе як лесбіянки, геї, бісексуали та трансгендери, подумували про самогубство протягом минулого року, а 14% намагалися накласти на себе руки. Такі дані одержала у жовтні некомерційна організація ReBit, яку було засновано на допомогу молоді у цій категорії.

Порівняння з аналогічним торішнім дослідженням іншою некомерційною організацією Nippon Foundation показало, що як відсоток тих, хто думав про самогубство, так і відсоток тих, хто намагався накласти на себе руки, зріс за цей період у три-чотири рази.

Нове опитування також показало, що 29% підлітків ЛГБТК часто чи завжди почуваються самотніми. У ході дослідження секретаріату Кабінету міністрів, проведеного минулого року, лише 3 відсотки осіб віком від 16 до 19 років дали таку відповідь.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією