У Мелітополі зрадниця з бібліотеки бореться з “нацистською” літературою та ЛГБТ

Мешканка Мелітополя, яка мала займатися просвітою місцевого населення, прищеплюючи їм любов до читання, стала однією з головних пособниць російських пропагандистів.

Загарбники взяли за звичку “мітити” своїх подільників усілякими нагородами. Так ось, днями фейкову завідувачку Центральної дитячої бібліотеки ім. Гайдара визнали однією з найкращих. Гайдара визнали одним із найкращих бібліотекарів рф. Мешканка окупованого Мелітополя Ірина Михальчук перемогла в номінації “Передаємо дітям любов до читання”.

– Ірина Олександрівна закінчила Донецьке училище культури за спеціальністю “Бібліотечна справа” і донині підвищує свою кваліфікацію. З 1994 року віддана своїй професії та присвятила життя важливій місії – самоосвіті та саморозвитку громадян через читання. Зараз Ірина Олександрівна активно займається просуванням читання серед дітей та юнацтва, цей напрямок є пріоритетним у роботі її бібліотеки, – пишуть пабліки окупантів.

Ірина Михальчук перейшла на бік ворога ще в перші дні окупації регіону. Загарбники призначили її заступницею фейкового керівника централізованої бібліотечної системи Ігоря Вернадського – брата так званого заступника “міністра культури, спорту і туризму Запорізької області” Андрія Бойка.

За словами місцевих жителів, сам Вернадський – звичайний торговець із ринку і повний нуль у бібліотечній справі. Цей кадр навіть бібліотечний фонд у тоннах вимірював, а не в примірниках. А от Михальчук – фахівець із багаторічним досвідом і саме вона брала безпосередню участь у переведенні бібліотечної мережі на російські стандарти.

У перші місяці повномасштабного вторгнення зрадниця засвітилася в російських ЗМІ – у травні 2022-го року вона разом із Бойко “денацифікувала” дитячу бібліотеку. Намагаючись вислужитися перед “господарями”, Михальчук заявляла, що в бібліотеці є “художня література, видана вже після 2014 року, в якій детально розповідається про Майдан, “героїв” АТО”.

Тоді пропагандисти зняли великий пафосний відеозвіт про виявлену “літературу нацистського змісту”.

– Історію було переписано. І переписана вона була Інститутом Національної пам’яті, який був створений Порошенком, – протараторила на камеру, плутаючись і запинаючись, призначена окупантами завідувачка дитячої бібліотеки.

Така бурхлива діяльність пособниці окупантів не залишилася непоміченою і в листопаді 2022-го вона поповнила базу “Миротворця”.

Після було безліч пропагандистських заходів із гучними, але абсолютно позбавленими сенсу висловлюваннями зрадниці. Так, наприклад, вона щиро дивується, чому в українській бібліотеці було мало літератури російською мовою. Мовляв, зі 100 отриманих книжок російською була лише одна. Ну, і, звісно ж, улюблена тема всіх любителів “русского мира” – духовні скрепи.

– Відбувалася свого роду підміна дійсно тих цінностей, які проповідуються в російській літературі нашими класиками. Не тільки ось спеціалізована література орієнтована на пропаганду ЛГБТ, а й у художній літературі, навіть у літературі для дітей, часом у контексті трапляється, що виправдовується інтерес хлопчика до хлопчика, дівчинки до дівчинки, – заявила в одному з пропагандистських сюжетів зрадниця.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар