Опитування стосовно різних форм і психосоціальних наслідків сексуального насильства щодо чоловіків, зумовленого військовими діями

На кафедрі медичної психології та медичної соціології Лейпцизького університету наразі проводиться опитування, метою якого є дослідження різних форм і психосоціальних наслідків сексуального насильства щодо чоловіків, зумовленого військовими діями.

Кафедра проводить онлайн-опитування, яке дозволяє дорослим чоловікам, що пережили насильство, брати участь анонімно 8 різними мовами (українською, арабською, англійською, німецькою, французькою, курдською, іспанською). Оскільки ми зосереджуємося на проблемі сексуального насильства щодо чоловіків, зумовленого військовими діями, ми поширюємо це оголошення про проведення дослідження як на національному, так і на міжнародному рівні.

Це дослідження намагається пролити світло на цю тему більш диференційовано і зменшити табу і стигму, що оточують цю тему, надаючи постраждалим можливість безпечно і анонімно розповісти про свій досвід і, перш за все, про численні наслідки пережитого насильства. З попередніх досліджень важкодоступних груп населення ми знаємо, що для залучення якомога більшої кількості постраждалих до участі в такому опитуванні необхідно використовувати низові підходи до набору респондентів.

Лінки на опитування:

Українська:
https://medbefragung.uniklinikum-leipzig.de/malesurvivors/index.php/598848?newtest=Y&lang=uk

Німецька:
https://medbefragung.uniklinikum-leipzig.de/malesurvivors/index.php/598848?newtest=Y&lang=de

Арабська:
https://medbefragung.uniklinikum-leipzig.de/malesurvivors/index.php/598848?newtest=Y&lang=ar

Англійська:
https://medbefragung.uniklinikum-leipzig.de/malesurvivors/index.php/598848?newtest=Y&lang=en

Французька:
https://medbefragung.uniklinikum-leipzig.de/malesurvivors/index.php/598848?newtest=Y&lang=fr

Курдська (курманджи):
https://medbefragung.uniklinikum-leipzig.de/malesurvivors/index.php/598848?newtest=Y&lang=kmr

Іспанська (Колумбія):
https://medbefragung.uniklinikum-leipzig.de/malesurvivors/index.php/598848?newtest=Y&lang=es-CO

Ми просимо вас підтримати нас і поширити цей заклик у ваших мережах. Це надзвичайно допоможе нам охопити якомога більше постраждалих і, таким чином, отримати подальше розуміння явища сексуального насильства щодо чоловіків, пов’язаного з військовими діями.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо опитування, будь ласка, звертайтеся до нас в інстаграмі: https://instagram.com/malesurvivors_crsv

Щиро дякуємо вам за ваш час і будь-яку підтримку, яку ви можете надати!

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією