Зірку “Вулиці В’язів” Марка Паттона госпіталізовано з ускладненнями від СНІДу

Актор Марк Паттон, найбільш відомий за роллю Джессі Уолша у фільмі “Кошмар на вулиці В’язів 2: Помста Фредді” (1985) рік гине від ускладнень СНІДу і потребує дорогого лікування. Шанувальники актора збирають кошти на його підтримку через сервіс GoFundMe.

Марк Паттон (Mark Patton), американський дизайнер інтер’єрів та актор, госпіталізований у Мексиці через захворювання, пов’язані зі СНІДом. Сторінку на GoFundMe було створено його менеджером Пітером Вальдеррамою.

Марку Паттону 63 роки. Його зіркова година – роль у фільмі “Кошмар на вулиці В’язів 2: Помста Фредді” (1985). Після виходу фільму про нього забули на багато років. Марк Паттон – один із перших відкритих геїв у кіноіндустрії США. За словами актора, Голлівуд вкрай нетерпимо ставився до гомосексуалів. Тому коли на актора впала слава, він вирішив, що не хоче жити в такій обстановці, публічно зізнався у своїй орієнтації та пішов із шоу-бізнесу. На думку багатьох критиків, це було помилкою, оскільки юнак мав величезний акторський потенціал.

У 40 років йому поставили діагноз ВІЛ, пневмонія, молочниця та туберкульоз. Актор зіткнувся з поганим поєднанням ліків від ВІЛ, але одужав і переїхав до Мексики, де одружився з Гектором Моралесом Мондрагоном, з яким відкрив художню крамницю в Пуерто-Вальярті.

Після виходу документального фільму “Не спати тобі ніколи: спадщина вулиці В’язів” Паттон почав гастролювати зі своїм шоу, жертвуючи більшу частину гонорарів групам із лікування ВІЛ.

Паттон, пише Hivplusmag.Com, зараз перебуває в національній мексиканській лікарні. Збір коштів розпочато для того, щоб перевести Паттона до американської лікарні в Мексиці, де він зможе розраховувати на “спеціалізованішу допомогу в безпечніших умовах”.

У заяві Паттона на сторінці збору коштів йдеться: “По суті, я прошу про допомогу… Я просто хочу бути здоровим і вдома із сім’єю”. На момент написання новини сума пожертв досягла 40 000 доларів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією