Зірка “Білого лотоса” Майкл Імперіолі підтримав транс*спільноту

Американський актор Майкл Імперіолі, який запам’ятався за роль Домініка Ді Грассо у другому сезоні проекту HBO “Білий лотос”, вкотре приєднався до своїх колег, які в різні часи стали до лав ЛГБТ-союзників.

56-річний Майкл Імперіолі (Michael Imperioli) розмістив у своєму акаунті в Instagram прапор транс-спільноти, супроводивши фото надихаючим повідомленням:

“Дорогі брати, сестри та родинні душі, не бійтеся, будьте сильними і не дозволяйте цим ублюдкам переломити вас. Люблю вас”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @realmichaelimperioli

Цей заклик Майкла Імперіолі звучить на фоні посилення регіональних американських законів, спрямованих на дискримінацію трансгендерних людей.

Майкл Імперіолі не вперше підтримує ЛГБТ-спільноту. Так, восени 2022 року актор був одним із перших, хто звернувся до ЛГБТ зі словами підтримки у перші години після стрілянини в нічному гей-клубі в Колорадо-Спрінгс (США): “Я хочу бути більш дієвим та ефективним у відповідь на цю гидоту нетерпимості і ненависті… Висловлюйтесь, волайте до людей, виступайте проти тих, хто хоче очорнити, знелюднити і придушити… Будьте мужніми. … Залишайтеся сильними та не втрачайте надію”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією