Заборона пропаганди ЛГБТ у дії: у рф у піратській версії “Барбі” заблюрили поцілунок Кенів. Відео

У росії заборонили показ голлівудських фільмів “Барбі” та “Опенгеймер”, оскільки вони нібито “не відповідають завданням щодо збереження та зміцнення традиційних російських духовних цінностей”. Однак у країні-терористці знайшли ганебний вихід із ситуації та показали глядачам у кінотеатрі піратські версії кінострічок. Що цікаво, “нецензурні” моменти російські псевдоморалісти та фанати фальшивого культу сім’ї у фільмах заблюрили.

Так, у комедії про культову ляльку-блондинку росіяни знайшли епізод із “пропагандою ЛГБТ”, який, вочевидь, вирішили небезпечним, а тому приховали від глядачів. Відповідне відео поширили у мережі.

Одним із культових та найулюбленіших моментів глядачів у фільмі “Барбі” став музичний номер Кенів. Райан Гослінг, який виконує головну роль, заспівав “сентиментальну потужну баладу в стилі 80-х” під назвою I’m Just Ken. Разом з іншими Кенами він станцював феєричний флешмоб під цю композицію. У розпал танцю двоє персонажів поцілували Гослінга в щоки. Саме цей фрагмент видався росіянам “неприйнятним”.

Російські глядачі, які прийшли подивитись незаконну копію комедії, не побачили цей момент у танці Кенів – його заблюрили.

Нагадаємо, в країні-терористці після двох місяців обговорень та спроб показати “санкційне” голлівудське кіно вирішили все ж таки “відмовити в прокатному посвідченні фільмів “Оппенгеймер” та “Барбі”. Але глядачів поспішили втішити – насолодитися кіно з-за кордону буде можливо. росія придбала права на показ фільмів із “дружніх” Африки, Бразилії та Китаю.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією