Єдиний відкритий гей-катарець про ЧС-2022: «Неправильно проводити турнір у Катарі, маючи таку ситуацію із ЛГБТ. Місцеві жертви страждають від ПТСР»

Єдиний відкритий гей із Катару висловився про проведення чемпіонату світу у цій країні.

«Багато розмов зосереджено на ЛГБТ-фанатах, які приїздитимуть на чемпіонат світу та поїдуть після цього. Але я гадаю, що найбільше постраждати можуть люди з місцевої спільноти ЛГБТ+, тому що вони можуть зіткнутися з будь-якими заходами у відповідь, пов’язаними з проведенням цього чемпіонату світу в Катарі.

Види переслідувань, яки вони зазнають, варіюються від соціального заперечення до неможливості зберегти роботу через ґендерне самовираження та труднощі у секторі охорони здоров’я. Але вони насправді потрапляють і до набагато темніших вимірів», – сказав Нас Мохамед.

Він також заявив, що влада Катару влаштовує «фальшиві побачення» для ЛГБТ-людей та організовує рейди. Люди, які з ним зв’язувалися, заявили, що вони протягом тривалого часу перебували в одиночному ув’язненні, а після звільнення їм було наказано пройти так звану «перехідну терапію».

«Усі жертви, з якими я спілкувався, страждають від ПТСР (посттравматичний стресовий розлад). Багато хто з них чують звуки і бачать образи, які спливають у них у голові з того часу, як їх катували, і це дуже жахливо.

Мати таку ситуацію і водночас проводити такий захід, як чемпіонат світу з футболу, публічно заявляючи, що фанатам-геям будуть раді, і той факт, що це єдине висвітлення теми прав ЛГБТ+ у Катарі – це неправильно. Це абсолютно неправильно», – сказав Мохамед.

Лікар із Катару отримав притулок у США у 2017 році. Мохамед живе та працює у Сан-Франциско.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією