У Молдові стартує кампанія підвищення обізнаності про права дітей ЛГБТ+

У Молдові розпочнеться кампанія «ЛГБТ-діти у твоїй школі». Це перша кампанія підвищення обізнаності про права дітей ЛГБТ+ у країні. Про це повідомив 7 листопада центр захисту прав ЛГБТ-спільноти Genderdoc-M.

Як зазначили у центрі, у рамках кампанії організатори нададуть матеріали, щоб допомогти вчителям зрозуміти труднощі, з якими стикаються діти з ЛГБТ-спільноти через стереотипи та забобони, пише NM.

«Ми закликаємо вчителів підтримати кампанію, щоб забезпечити дітям з ЛГБТ-спільноти інклюзивне освітнє середовище, дізнатися про відповідальність дорослих за запобігання та боротьбу з розпалюванням ненависті, дискримінації та булінгом щодо дітей. Ми закликаємо вчителів приймати, поважати та заохочувати різноманітність, спонукаючи учнів ініціювати дискусії, роздуми про гендерну ідентичність та сексуальну орієнтацію. Створити в школі середовище, в якому люди, як діти, так і дорослі, дбають один про одного і з повагою ставляться до людської гідності та власної ідентичності», — зазначили у центрі.

У центрі повідомили, що кампанія проводиться за підтримки Центру інформації та документації з прав дитини в Молдові (CIDDC), Дитячої платформи, спільноти дітей-правозахисників у Молдові. Її розробили у рамках навчальної програми боротьби з забобонами, розробленої центром Genderdoc-M за фінансової підтримки Нідерландів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією