Виконавиця оригінальної ролі Чудо-жінки назвала свою героїню ЛГБТІК-іконою

Лінда Картер, виконавиця оригінальної ролі Чудо-жінки в однойменному телехіті 70-х, назвала супергероїню коміксів DC ЛГБТІК-іконою.

На честь місяця прайда актриса написала у своїх соцмережах спеціальне звернення.

“Всіх із місяцем прайда! Я так рада відсвяткувати його разом зі своїми друзями та колегами з ЛГБТК-спільноти”, – написала Картер, супроводжувавши публікацію своїм зображенням в образі Чудо-жінки, яке доповнила райдужним тлом.

Коли ж один із передплатників актриси звернув увагу на те, що Чудо-жінка не супергероїня для геїв, Картер погодилася з ним, але з одним уточненням:

“Ви маєте рацію, Вона супергероїня для бісексуалів. Я не є творцем “Диво-жінки”, але якщо ви заявляєте, що моя героїня не є квір або транс-іконою, ви дуже помиляєтеся. Щоразу, коли до мене підходять люди і кажуть, що Чудо-жінка підтримувала їх, поки вони не наважилися зробити камінг-аут, це нагадує мені, наскільки особлива ця роль”.

Картер послалася на статтю видання Polygon 2016 року, в якій письменник коміксів Грег Рука пояснив бісексуальність Чудо-жінки у своєму коміксі “Диво-жінка: рік перший”.

Актриса повернулася до своєї культової ролі, виконавши невелике камео у фільмі “Диво-жінка: 1984”. До кіно Картер була успішною моделлю та представляла США на конкурсі “Міс світу” у 1972 році.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією