Вийшов трейлер третього сезону “Академії Амбрелла”

Трейлер третього сезону “Академії Амбрелла” (The Umbrella Academy) показує особливості акторського повернення Елліота Пейджа з того часу, як він здійснив гендерний перехід.

Герої відомого квір-інклюзивного серіалу Netflix “Академія Амбрелла” знову з нами. Напередодні сервіс представив трейлер третього сезону проекту, заснованого на однойменних графічних романах Джерарда Уея та Габріеля Ба. У ньому розповідається про неблагополучну сім’ю прийомних братів та сестер, які пройшли навчання як команда супергероїв під назвою “Академія Амбрелла”.

Трейлер починається з моменту, на якому закінчився останній сезон. Зважаючи на все, “Академія Амбрелла” конкуруватиме з “Академією Горобця”, і це буде не так просто.

До акторського складу третього сезону “Академії Амбрелла” входить команда з двох десятків акторів, серед яких – Еліот Пейдж (Віктор Харгрівз), Том Хоппер (Лютер Харгрівз), Девід Кастанеда (Дієго Харгрівз), Еммі Рейвер-Лемпман (Еллісон Харгрівз) Шіен (Клаус Харгрівз), Ейдан Галлахер (П’ять Харгрівз), Джастін Х. Мін (Бен Харгрівз), Колм Фіор (Реджинальд Харгрівз) та інші… А також новачок Джейвон Волтон, ім’я персонажа якого не розголошується.

Прем’єра третього сезону “Академії Амбрелла” відбудеться у середу, 22 червня, на Netflix.

Раніше повідомлялося: Елліот Пейдж пише біографію – про кохання, трансгендерність і секрети Голлівуду.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією