Вийшов трейлер проєкту WHAM! Історія Джорджа Майкла та легендарної поп-групи 1980-х

Джордж Майкл (1963-2016) – ікона гей-культури. Він був квір-піонером у той час, коли поп-зірки навіть не замислювалися про камінг-аути. Перш ніж він став зіркою, він був частиною одного з найпопулярніших дуетів 1980-х – WHAM! Новий документальний фільм Кріса Сміта, який виходить на Netflix наступного місяця, розповість цю неймовірну історію.

…Розповість її від самого початку, коли Георгіос Кіріакос Панайоту та Ендрю Ріджлі були всього лише підлітками та найкращими друзями. Разом вони вирішили підкорити світ. Лише через чотири роки після старту вони досягли неймовірного успіху.

“Це були чотири неймовірних роки для двох друзів, які пройшли шлях від дитячої мрії до лідерства в чартах по всьому світу. Від “Club Tropicana” до “Freedom” і “I’m Your Man” – і, звичайно, “Last Christmas” – вони залишили незабутній слід у поп-музиці 1980-х. Вони стали першим західним поп-дуетом, який виступив у Китаї. Це був час, що втілив не тільки їхню молодість, а й молодість мільйонів шанувальників, які їх обожнювали”, – йдеться в офіційному анонсі фільму.

Тепер ця історія вийде на Netflix завдяки “безпрецедентному доступу до архівів Джорджа та Ендрю, включно з раніше небаченими кадрами, а також рідкісними, відвертими інтерв’ю, які ніколи не публікувалися”. Дивіться трейлер.

Це частина історії квір-культури, про яку не терпиться дізнатися більше, зазначає “Pride”. Прем’єра відбудеться 5 липня на Netflix.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією