Відповідь на гомофобію в боксі: Юбенк прийшов на процедуру зважування із пов’язкою ЛГБТ

Ліам Сміт влаштував скандальну перепалку з опонентом через підозру у гомосексуальності. У відповідь на це Кріс Юбенк-молодший кинув виклик упередженням суперника.

В ніч з 21 на 22 січня у Манчестері відбувся гарячий бій. На ринг вийшли двоє популярних британських боксерів – Кріс Юбенк-молодший та Ліам Сміт.

Перед поєдинком між опонентами виникла скандальна ситуація. На пресконференції Сміт кілька разів дозволив собі гомофобні жарти на адресу опонента. Ліам зізнався, що не впевнений у гетеросексуальності Юбенка, адже жодного разу не бачив його з дівчиною.

Відео діалогу Сміта та Юбенка:

Кріс же засудив Ліама за втручання у власне життя і навіть вколов його тим, що краще він буде геєм, ніж буде зраджувати дружині. А вже на процедурі зважування історія отримала продовження.

Юбенк-молодший з’явився на неї із “веселковою” пов’язкою на знак підтримки ЛГБТ-спільноти. У підсумку Сміту прийшлось вибачитись. Британський боксерський союз відкрив справу проти Ліама через його гомофобні вислови.

Дуель поглядів:

Відзначимо, що Юбенк мав ще у жовтні битися із Коннором Бенном, але той провалив допінг-тест перед поєдинком. На рахунку Кріса 32 перемоги у 34-х поєдинках, в тому числі 23 – нокаутом. У свою чергу Сміт виграв 32 з 36-ти своїх боїв (ще була одна нічия та три поразки).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією