Депутат Сейму Литви вирішив покарати голову Мінекономіки за прапор ЛГБТ-спільноти

Депутат парламенту Литви Міндаугас Пуйдокас готовий позиватися до Мінекономіки Литви за вивішені на фасаді будівлі міністерства прапори ЛГБТ-спільноти. Про це Пуйдокас повідомив пресу 19 січня.

На переконання парламентаря, ініціатива міністеркі Аушріне Армонайте та її підлеглих суперечить Конституції та закону про державний прапор Литовської республіки. Зокрема, у статті 5 закону сказано:

«Прапори іноземних держав біля будівель державних інститутів, інших будівель можуть бути підняті лише на час офіційних візитів, церемоній та міжнародних заходів відповідно до дипломатичного протоколу та вимог міжнародних документів».

На будівлі Мінекономіки вивішено два прапори, що порушує закон, вважає Пуйдокас, закликаючи відповідні державні інститути навести лад у столиці Литви. Інакше депутат Сейму готовий звернутися до суду.

У парламенті Міндаугаса Пуйдокаса та його колегу Пятраса Гражуліса зараховують до «путіністів». Обидва, за прикладом депутатів ГД росії, виступають категорично проти “пропаганди одностатевих відносин”.

Глава Мінекономіки Аушріне Армонайте є головою парламентської Партії свободи, яка виступає за легалізацію одностатевих шлюбів та за прийняття Стамбульської конвенції.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією