Адам Ламберт не хоче, щоб Тео Джеймс зображував Джорджа Майкла

Фронтмен гурту Queen не вражений заявкою зірки “Білого лотоса” Тео Джеймса на роль поп-музиканта Джорджа Майкла в запланованому байопіку з бюджетом у 100 млн доларів.

Адам Ламберт (Adam Lambert) негативно відреагував на звістку про те, що Тео Джеймс (Theo James) є фаворитом кастингу байопіка Джорджа Майкла.

“Ура, ще один натурал, що грає ікону геїв”, – написав він під новиною з “Аdvocate”.

Втім, не всі, ймовірно, погодяться з Ламбертом з огляду на галас навколо участі Тео Джеймса у другому сезоні “Білого лотоса”, а також грайливу заяву про його “флюїдність”. Багато ЛГБТ були в захваті від перспективи того, що Джеймс зіграє Майкла у фільмі про його життя та кар’єру. Проте, як з’ясувалося, не всі…

Раніше Тео Джеймс розповів, що йому було б цікаво зіграти Джорджа Майкла (George Michael), а The Daily Mail повідомила, що Джеймс дійсно є “фаворитом” серед акторів, яких розглядають на роль поп-музиканта.

Коли йдеться про нещодавні біографічні фільми про квір-співаків, то, нагадує “Out”, у “Богемській рапсодії” Фредді Мерк’юрі та в “Рокетмені” Елтона Джона в головних ролях знімалися актори, які не мають відношення до ЛГБТ.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією