Зірка “Білого лотоса” Тео Джеймс придивляється до ролі Джорджа Майкла

Британський актор, зірка “Білого лотоса” Тео Джеймс схвилював ЛГБТ+ Твіттер після того, як висловив зацікавленість роллю Джорджа Майкла у біографічному фільмі про музиканта, а також розповів про свою “флюїдність”.

38-річний Тео Джеймс (Theo James) – головний претендент на роль у високобюджетному фільмі про Джорджа Майкла з часів його роботи у Wham! до сольної кар’єри, яка принесла йому світову популярність. Про це пише “Daily Mail”.

З’явившись минулого тижня в шоу каналу “Bravo” “Дивіться, що відбувається, у прямому ефірі з Енді Коеном”, Тео Джеймс розповів про те, що його ріднить з Майклом – грецьке походження, але на пряме питання про зйомки у фільмі так і не відповів.

“О так, мені б це сподобалося, – сказав Джеймс, наводить його слова “Advocate”. – Він трохи грек, і я трохи грек. Складіть разом цих греків, і ви отримаєте фалафель”.

Повне ім’я Тео Джеймса – Теодор Пітер Джеймс Кіннерд Таптікліс. Повне ім’я Майкла – Джордж Кіріакос Панайоту.

Відомо, що сім’я Джорджа Майкла вже схвалила біографічний кінопроект вартістю 100 млн. доларів. Джеймс ще офіційно не затверджений на роль у фільмі, сценарій якого знаходиться на завершальній стадії, але ходять чутки, що він – фаворит.

Своєю нещодавньою роллю у другому сезоні курортного шоу “Білий лотос” 38-річний Тео Джеймс зміцнив статус голлівудського серцеїда. Він зіграв Кемерона, безладного чоловіка, який відпочиває в Італії з дружиною, приятелем і його дружиною (Обрі Плаза). Протягом усього сезону глядачі відзначали гомоеротичний підтекст між Кемероном та його другом Ітаном (Вілл Шарп).

Нагадаємо, Джордж Майкл помер на Різдво 2016 року у віці 53 років через ускладнення, викликані проблемами із серцем та печінкою. Влітку 2022 року відбулася світова прем’єра документального фільму про музиканта “Свобода без купюр” (Freedom Uncut).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією