Відкритий гей уперше очолить Американську медичну асоціацію

Новим президентом Американської медичної асоціації вперше в її 173-річній історії стане відкритий гей.

Джессі М. Еренфельд посяде посаду президента Американської медичної асоціації (AMA) у червні. Його кандидатура була затверджена щорічними зборами AMA ще минулого літа.

АМА як провідна національна професійна організація лікарів і студентів-медиків лобіює інтереси своїх більш ніж 270 000 членів і просуває “мистецтво і науку медицини, поставивши собі за мету поліпшення суспільної охорони здоров’я”.

Нині Джессі М. Еренфельд (Jesse M. Ehrenfeld) є старшим заступником декана і штатним професором анестезіології, а також директором Фонду сприяння здоровому Вісконсину в Медичному коледжі Вісконсину. Його обрали до опікунської ради AMA 2014 року. Еренфельд – ветеран військової операції США в Афганістані.

“Наразі у нас так багато проблем зі здоров’ям, що зачіпають нашу спільноту, особливо нашу транс-молодь, тому як ніколи важливо проявляти пильність”, – сказав доктор Джессі М. Еренфельд, наводить його слова “Advocate”.

В інтерв’ю про проблеми зі здоров’ям, що впливають на спільноту ЛГБТК+, Еренфельд пообіцяв продовжити боротьбу за справедливість щодо здоров’я ЛГБТК+, яку він назвав “дуже близькою моєму серцю справою”.

Я виступаю від імені спільноти понад 20 років і пишаюся тим, що заснував Національний центр медичної освіти ЛГБТ, який пропонує освіту і навчання медичних працівників з проблем здоров’я ЛГБТК“, – додав Еренфельд, якого 2018 року відзначили Премією за дослідження сексуальних і ґендерних меншин, що присуджується Національним інститутом охорони здоров’я.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією