Розпочались зйомки фінального сезону “Молодих монархів”

Зйомки третього й останнього сезону популярного шведського молодіжного серіалу “Молоді монархи” (Young Royals) офіційно розпочалися.

Популярний гей-серіал Netflix про молодого принца і його хлопця закінчиться після третього сезону.

У “Молодих монархах” Едвін Рюдінг (Edvin Ryding) грає принца Вільгельма, юного спадкоємця шведського престолу, який закохується в бідного хлопця однокласника Саймона Ерікссона (Омар Рудберг). Перші два сезони серіалу отримали високу оцінку.

“Нічого, крім гарного настрою, оскільки акторський склад “Молодих монархів” повернувся на знімальний майданчик для третього й останнього сезону”, – повідомляється в офіційному мікроблозі Netflix.

З’явилися також кілька фото і роликів з робочими моментами. Звичайно, серед них багато спільних знімків Рюдінга і Рудберга.

Сценаристка і співавторка проєкту Ліза Амбйорн також поділилася своїми думками в соцмережі з картинками:

“Кожен день особливий, бо ми знімаємо найостанніший сезон (!!!), як уже зрозуміли наші фанати… Це працьовита, творча і по-справжньому весела команда – і тому я почуваюся щасливою, закінчуючи з ними разом цю епічну третю і останню главу”.

Радісно, що, принаймні, у цього квір-шоу буде закінчення, зазначає “Out”, нагадуючи про те, що останнім часом Netflix скасовує багато своїх проєктів, зокрема популярних серед ЛГБТ-спільноти, після першого сезону.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією