“Вічні” взяли головний приз Альянсу геїв та лесбійок проти дифамації

Альянс геїв та лесбійок проти дифамації (GLAAD) за традицією вручив нагороди GLAAD Media Award. Головний приз забрали “Вічні” від Marvel.

Фільм “Вічні” (Eternals) Хлої Чжао забрав головну премію на церемонії вручення GLAAD Media Award.

Премії щорічно вручаються за репрезентацію ЛГБТ у мистецтві та мас-медіа. “Вічні”, нагадаємо, став першим фільмом Marvel, у якому було показано одностатевий поцілунок. З цієї причини робота Хлої Чжао не вийшла у прокат десятку гомофобних країн. У “Вічних” також представлена ​​перша одностатева пара у всесвіті Marvel на великому екрані.

Тридцять третя церемонія GLAAD Media Awards відбулася на вихідних у Лос-Анджелесі. У головній категорії – “Найкращий фільм у широкому прокаті” – з “Вічними” змагалися “Вестсайдська історія”, “Всі говорять про Джеймі”, “Тік-так БУМ!” та мультфільм “Мітчели проти машин”.

Додамо, що найкращою відеогрою 2021 року за версією GLAAD стало “Життя – дивна штука: Справжні кольори” (Life is Strange: True Colors) – мультиплатформна гра в жанрі графічної пригодницької гри з елементами інтерактивного кіно, розроблена американською студією Deck Nine, яку було випущено японським видавцем Square Enix. А найкращим ЛГБТ-журналом визнано легендарного “Advocate”.

З інших переможців назвемо: найкращий міні-серіал – “Це гріх”, найкращий фільм в обмеженому прокаті – “Паралельні матері” Петро Альмодовара, найкраще реаліті-шоу – “Му тут” та “Королівські перегони…”. Як найкращий серіал відзначені “Хитрості”. Як найкращий драматичний серіал – “9-1-1: Одинока зірка”. Спеціальної Премії Стівена Колзака удостоєна трансгендерна актриса Емджей Родрігес.

Премія GLAAD Media Awards, яку засновано в 1990, “нагороджує ЗМІ за справедливе, точне та всеосяжне уявлення людей та проблем ЛГБТ”. Крім друкованих та цифрових ЗМІ, GLAAD відзначає фільми та телепередачі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією