В Австралії християнська школа відсторонила учня-гея від занять і зробила аутінг перед батьками

Колишній учень християнської школи заявив, що його відсторонили від занять і розповіли батькам про те, що він гей, в рамках доповіді про дискримінацію ЛГБТК+ у релігійних школах Австралії.

У 2011 році, коли йому було 15 років, Джеймс Елліот-Вотсон стверджує, що незалежна християнська школа в Сіднеї відсторонила його від навчання і не дала йому стати префектом, а також розкрила його гомосексуальність перед батьками.

В Австралії в середньому кожен третій учень навчається в недержавних школах, більшість з яких мають релігійну приналежність. Майже 40 відсотків персоналу працюють у цих же закладах.

У понеділок, 25 березня, організація Equality Australia опублікувала історію Елліот-Вотсон – одну з 26 досліджених – з нагоди виходу національного звіту про дискримінацію ЛГБТК+ у релігійних школах та організаціях.

У відео, опублікованому некомерційною організацією, Елліот-Вотсон розповідає:

“Я зазнав дискримінації в моїй християнській школі. Я вийшов з класу, а після цього мене затягнули до кабінету заступника директора. Мені сказали, що мене відсторонять від навчання [і] я більше не зможу балотуватися на посаду префекта”.

На той момент учень 10-го класу, він каже, що йому сказали нікому не розповідати, навіть своєму близнюку, і зателефонували його батькам.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Equality Australia (@equalityaustralia)

У звіті зазначається, що дії школи були абсолютно законними, і що в багатьох місцях Австралії співробітники ЛГБТК+ продовжують наражатися на ризик бути звільненими лише за те, що вони є тими, ким вони є. “Це була кампанія страху, яку проводили люди в школі, щоб змусити мене боятися бути натуралом”, – додає Елліот-Вотсон.

“Дорослішати досить важко і без того, щоб школа, до якої ти ходиш, нападала на тебе за те, ким ти є”.

Допис закінчувався словами: “Дискримінації не повинно бути місця в наших школах. Реформи просто необхідні“.

Організація Equality Australia заявила, що “Звільнені, відкинуті та принижені: Національний звіт про дискримінацію ЛГБТК+ у релігійних школах та організаціях” є “новаторським” і розкриває “в шокуючих деталях масштаби дискримінації та прості рішення для її виправлення”.

У звіті підкреслюється, що 90 відсотків дев’яти досліджених католицьких шкіл опублікували мало інформації про інклюзію ЛГБТК+, що ускладнює розуміння того, чи вітається така інклюзія.

Також було виявлено, що майже один з 10 найбільших релігійних провайдерів послуг в країні публічно дискримінує ЛГБТК+, в той час як в середньому майже чотири з 10 мовчать про те, чи пропонують вони інклюзію для ЛГБТК+.

Анна Браун, виконавча директорка організації Equality Australia, зазначила: “Ці школи покладаються на мільйони людей: “Ці школи покладаються на мільйони доларів державного фінансування, і все ж їм юридично дозволено звільнити вчителя-гея або відмовити йому в підвищенні, в той час як учнів можуть виключити, сказати, що вони потраплять в пекло, або не допускати до керівних посад”.

Браун, юрист, додав: “Прем’єр-міністр [Ентоні Албанезе] продемонстрував свою готовність працювати з усіма членами парламенту, і ми закликаємо всіх парламентарів діяти вже зараз, щоб наші закони відображали сучасні очікування суспільства”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар