«Уліца Ґєєв-асвабадітєлєй, 69»: російський передвиборчий крінж, що паразитує на темі ЛҐБТКІ+

Минулого разу Точка опори ЮА розповідали про те, як росія маніпулювала темою ЛҐБТКІ+ у своїй пропаганді перед так званими місцевими виборами на тимчасово окупованих територіях України. Тоді нашими окупованими містами їздили «виборчі» автівки з агітками «Єслі тьі нє ґєй, за Сальдо голосуй скорєй», була розміщена реклама на білбордах «Гомосексуалізм і сатанізм — угроза общєству», а дітям у школах видавали брошури «Как нє поддаться ґєй пропагандє» з веселковими бананами, що були очевидними фалічними символами.

Цього року 15-17 березня на росії пройшли так звані президентські вибори (цікаво, хто ж переміг, адже інтрига дуже велика!). Звісно, країна-агресорка за звичкою долучає до голосування і тимчасово окуповані українські території. І цього разу російська пропаганда вже за традицією тішить нас новими перлами маніпуляцій довкола ЛҐБТКІ+. Про одну з таких написали в галереї.

І ми пишемо про це не тому, що нас так хвилює те, що відбувається на росії та який черговий крінж породила їхня пропаганда. А тому, що і в Україні все ще є люди, які живуть схожими цінностями, не здатні перевіряти інформацію та аналізувати критично, обирають агресію замість того, аби бути терпимими до тих, хто хоче просто вільно жити своїм життям. І чим менше в нашій країні буде гомофобії та інших упереджень, тим далі Україна відійде від того, аби бути «країною-1984».

Текст: Марко І-Крапка

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар