У всесвіті “Щоденників вампіра” з’явилася нова одностатева пара

Романтичні стосунки розвиваються між Беном і Джедом, героями проекту “Спадщина”, який є спін-офом популярного серіалу “Стародавні” та розповідає про наступне покоління перевертнів, вампірів та відьом.

Дехто вважає роман між Беном і Джедом – першим одностатевим романом в історії “Щоденників вампіра”. Хоча щось подібне відбувалося і в “Давніх” ще в 2014 році.

Як пише “Observer”, поява гей-пари давно була в планах виконавчих продюсерів серіалу Джулі Плек та Бретта Метьюза. Вони хотіли показати роман між чоловіками, але для цього були потрібні правильні герої. І ось вони знайшлися.

Один з акторів, Бен Левін (Ben Levin), який грає Джеда Тьєна, висловив особисту зацікавленість у тому, щоб зіграти квір-персонаж на знак поваги до реальних членів своєї сім’ї, які представляють ЛГБТ-спільноту. Остання частина головоломки склалася, коли Метьюз і Прайс Петерсон, сценарист серіалу, вирішили, що їм потрібен гей-актор, який уже грав якогось квір-персонажа. Ним став Зейн Філліпс (Zane Phillips), який виконав головну роль у романтичній гей-комедії “Вогненний острів”.

Так склався екранний роман Бена та Джеда. Бен – напівбог Прометей, який 5 000 років тому був покараний вічним життям та тортурами. Джед – альфа-перевертень. Разом вони і стали першою одностатевою парою у франшизі “Щоденники вампіра”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією