Одного з найпопулярніших персонажів Dead by Daylight зробили геєм

Студія Behaviour Interactive оголосила, що Девід Кінг, що вижив, — гей. Герой став першим персонажем ЛГБТКІА+ у хорорі Dead by Daylight. Про це розробники розповіли у блозі на офіційному сайті.

Вперше про необхідність додавання до гри більшої репрезентативності представники Behaviour Interactive заявили влітку 2020 року. Раніше розробники принципово не загострювали увагу сексуальної орієнтації героїв Dead by Daylight. Зрозуміло, що гравці самі ідентифікували їх так, як їм хотілося.

Проте з розвитком лору гри і після того, як підтвердилася гетеросексуальна орієнтація окремих персонажів, автори змінили свій підхід. Разом із ЛГБТ-організацією GaymerX студія Behaviour Interactive вирішила зробити геєм Девіда Кінга. Вперше він з’явився у 2017 році і з того часу стабільно перебуває у топ-10 найпопулярніших персонажів Dead by Daylight.

Dead by Daylight – це асиметричний мультиплеєрний хорор, в якому один користувач бере на себе роль маніяка, а четверо інших намагаються від нього врятуватися. Раніше розробники оголосили про зупинення продажів тайтлу та DLC до нього на території росії.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією